Kliknite na spodnjo fotografijo, da slišite nagovor Ladislava Trohe.
"V nedeljo je že iz protesta do samodrštva predlagatelja, zaradi hitrega postopka sprejemanja zakona brez javne razprave, zakon potrebno z veliko večino zavrniti.
V Gibanju OPS smo prepričani:
RTV Slovenija ni neodvisna in je vodena, kot tudi vse državne institucije s strani mednarodne in slovenske hudodelske združbe. To se kaže skozi primer storjenega ZLOČINA ZOPER ČLOVEČNOST nad večjim delom prebivalstva, saj se ljudi potiska v medicinsko znanstveni poskus, ko za to pred cepljenjem nihče od žrtev ni podal INFORMIRANEGA SOGLASJA PO USTNI IN PISNI POUČITVI, da bo postal predmet poskusa s cepivi, za katere proizvajalci ne vedo, ali so učinkovita in varna. To dokazuje uradni dokument, naročilnica med RS in podjetjem Pfizer.
Minuli petek smo na Specializirano državno tožilstvo podali kazensko prijavo zoper prvih 70 osumljenih tega groznega zločina. Pred novinarkama STA in radia Slovenija smo na tiskovni konferenci predstavili dejstva in dokaze, vendar se je znova zgodila POPOLNA CENZURA.
Prepričani smo, da imate novinarji prepoved poročanja o tej grozi in to je nasploh največji problem tudi delovanja RTV SLO, saj lovke globoke države držijo v ujetništvu vse urednike in novinarje, posledično pa smo talci vsi državljani, saj vemo, da brez svobodnih novinarjev ni svobodnih ljudi.
Zdaj, ko je splošno znano dejstvo, da je storjen zločin zoper človečnost oz. genocid, moramo opozoriti vse, ki za to veste, da ste dolžni ukrepati in da se osumljene obtoži ter se jih obsodi. Zato v prvi vrsti pozivamo novinarje, takoj začnite z obveščanjem, da je cepljenje zoper Kovid19 s poskusnimi MRNa cepivi smrtno nevarno in da se vsa cepljenja v SLO takoj ustavijo. Tožilce, policiste, preiskovalne sodnike, ki se zavedajo svoje prisege, pa pozivamo, da opravijo svoje delo takoj, ker sicer tvegajo 3 letno zaporno kazen zaradi opustitve ovadbe ali pregona storilca kaznivega dejanja.
Razumemo, da ste bili mnogi pod pritiskom tudi sami zavedeni in ste sodelovali v zaroti zoper slovenski narod, celo zoper sebe in svojo vest, a zdaj zato, ker se je izvršil nad milijonom in sto tisoč državljani zločin, ne smete več molčati, ker tako sami v zločinu sodelujete in tvegate, da boste tudi sami padli v kazenski pregon. 281. člen KZ RS.
RTV SLO in vsi pošteni novinarji! Prvi ste, ki morate odpreti razpravo o našem skupnem groznem problemu. Prepričani smo, da se zavedate teže tega zločina, ki se ne more in ne sme pomesti pod preprogo. Opolnomočite se, stopite na pot RESNICE.
Nič od tega ni in ne more biti bolj pomembno, zato pričakujemo, da se bo tukaj in zdaj ta razprava nadaljevala samo o tem zločinu, kar bo preprečilo nadaljnji holokavst in mnoge nove žrtve."
Tukaj je bil grobo prekinjen, čeprav se ve, da je prosil, da pove enkrat in porabi tudi čas za drugi krog, ko se potem ne bi več oglasil.
"Prepričani smo, da ste vsi tukaj prisotni pošteni ljudje z moralno integriteto in srcem. Dobro veste, kaj se je zgodilo, in upam, da boste takoj zdaj zahtevali razjasnitev in kazenski pregon zoper odgovorne. Mi smo pripravljeni, ste tudi vi? Če ne, pa bi jaz samo še vsem predal kazensko prijavo z dokazi in bi se od nadaljnje razprave mimo tega groznega zločina zoper človečnost oz. genocida distanciral in se bom poslovil.
Smo ljudje ali smo barbari, ki sodelujemo v zločinu in ščitimo zločince?"
Ekipa OPS
P.s.
Če želite, lahko podprete naše povsem prostovoljno delo. Za delo tudi na tem referendumu nastajajo stroški prevozov, ure dela za priprave in objavljanje vsebin na naših kanalih in drugje, morali smo odpreti TRR za namen referendumske kampanje, ki bo prineslo stroške vodenja za en mesec in za zaprtje računa, kar bo okoli 50 €. Na pripravah in dogovorih za delovanje spijemo kakšno kavo, čaj, vse to stane in nič ne pade z neba, ker imajo nekateri polna usta, kako vašh donacij ne porabimo za delovanje Gibanja.
Taka zlonamerna podtikanja so podla in zelo nesramna. Za vsak izdatek hranimo račune in vse, kar smo kupili, smo kupili za to, da bi lažje delali. Delamo pa s svojimi avtomobili, nimamo službenih, nimamo tajnic in fikusov, niti službenih najetih prostorov, niti enega zaposlenega, ki bi dobil plačo, nobenega službenega računalnika, kar bi vse lahko kupili iz donacij, če bi jih bilo dovolj za vse to.
Ampak denar porabljamo, da sploh lahko delujemo. To novejšo spletno stran je bilo tudi treba plačati. Preko 200.000 letakov smo dali natisniti in smo jih raznesli po SLO, kupili smo dva kompleta ozvočenj, ker so nam dvakrat miličniki ozvočenja ukradli. Zdaj smo s pravnomočnimi sodbami vse dobili nazaj.
Pomagajte, če lahko, vsak evro šteje. Kdo pa plača vse to delo, vse pisanje dopisov, pritožb, trikrat smo organizirali zbiranje podpisov zoper ZNB, spisali ustavno pritožbo, ki je druge stalo z enakim rezultatom okoli 8.000 evrov, no, kdo plača vse to?
Vaše donacije ne gredo v zasebne žepe, bi bilo pa lepo, če bi vsaj enega, največjega garača v OPS lahko zaposlili, ki zaradi dela v OPS po 12 ur dnevno zajeda družinski proračun, da lahko deluje ZA SKUPNO DOBRO.
Je pa neverjetno (kot bi bila za to plačana) aktivna in motivirana nekdanja članica OPS, ki natolcuje in kleveta, da ste dali donacije, pa nismo naredili nič. Dobila pa je iz vašega denarja - donacij enkrat 100 in še enkrat 200 evrov, ker se je vozila s Ptuja v Ljubljano večkrat. Takrat plin še ni bil tako drag, tako, da smo ji pokrili nekaj stroškov, ker ima avto na ta energent. Tega pa seveda ni povedala ob vseh izpljunkih na naše nesebično delo.
Delamo s svojimi sredstvi in veliko gre v škodo družinskih ali osebnih proračunov. Ker smo prepričani, da se bo vse poplačalo, ko bo napočilo spoznanje, da je Gibanje OPS edina taka civilna organizacija, ki ve, za kaj v tej deželi gre, in imamo tudi izvirne rešitve za korenite, pozitivne in trajnostne družbene ter politične spremembe. In REŠITEV, da bomo vsi preživeli in začeli živeti v SVOBODI.
Če mislite, da je naše delo vredno vašega zaupanja, da nam za lažje delo pomagate s kakršnokoli donacijo, vas vabimo, da to storite.
Poseben TRR, ki smo ga morali odpreti za namen referendumske kampanje in to je tema, ki se dotika kampanje je treba nakazati na ta račun: SI56 1910 0001 0390 209, koda plačila: OTHR, namen plačila: "Za referendumsko kampanjo o novem Zakonu o RTV SLO", referenca 00 ali 99. Hvala za sodelovanje!
Komentarji (26)
Nov 25, 2022
1
POMANKANJE D VITAMINA IMA VEČINA KER NAM SENČIJO SONCE S KEMIČNIMI LETALSKIMI SLEDMI Pomankanje povzroča obolenja dihal. To pospešujejo umetno z letalskim zastrupljanjem in 5G,4G sevanji antenskih stolpov. MIKROVALOVI POVZROČAJO CELIČNO ZASTRUPLJANJA IN SIMPTOME KOVIDA POTEM PA TAKOJ ŠE STRUPENE INJEKCIJE KOT REŠITEV POD IMENOM CEPIVO IN UMORJENIH JE ŽE VEČ TISOČ SAMO V SLOVENIJI. V svetu milijoni žrtev teh lažnih cepiv.
Nov 25, 2022
1
Tažlehtn KOLIKOKRAT TI JE POTREBNO POVEDATI, DA VIRUS IZVORNO POMENI STRUP NE PRIZNAVAMO PATOGENEGA MIKROBA POD IMENOM KOVID in drugih. Da virusi kot nalezljivi mikrobi niso bili dokazani je ogromno informacij in smo jih objavljali ves čas. Dr. Gregor Knafelc "Za konec… ne moreš se okužiti s SARS CoV 2 virusom, lahko narediš svoj SARS CoV 2, zelo lahko ti pripišejo diagnozo covid-19. Ni virusa stekline, ni polio, ni ošpic, ni HIV-a, ni gripe, to lahko dobiš samo, če te cepijo. Virusi niso kužni. Če bodo testirali kužnost izdihanega zraka ali kapljični prenos, sem prvi zraven, čisto blizu. Ne morete dobiti moje bolezni, kot jaz ne morem dobiti vašega zdravja."... https://www.planet-lepote.com/to-je-o-novem-virusu-in-celotnem-dogajanju-povedel-slovenski-zdravnik-dr-gregor-knafelc
Nov 25, 2022
0
Ne nasedati, da vitamin D rešuje karkoli v zvezi z virusi saj tukajšnji propagatorji viruse ne priznajo! https://www.24ur.com/novice/slovenija/vitamin-d-za-starostnike-po-novem-na-recept-to-je-velik-napredek.html#:~:text=Vitamin D lajša,času treba dodajati.
Nov 25, 2022
0
hoj Prej ali slej bo QR koda v naših telesih in roboti ter umetna inteligenca bodo do nje lahko dostopali na daljavo – takrat se boste iz navadnega človeka lahko spremenili v nadčloveka. Par takih škorcev je tudi na Publishwall. boditevcvetju
Nov 25, 2022
0
hoj Vedno sem bil seznanjen s starim načrtom za uvedbo novega svetovnega reda, v katerem človeška duševna telesa postanejo sužnji majhne elite. Ali so člani te "elite" ljudje ali kaj drugega, bomo šele videli. boditevcvetju
Nov 25, 2022
0
hoj Jebiga. Pred temi psihiči se brarni edino Rus. Večina se praska po jajcih. Neki podobgna kot slovenistanska proti zračna obramba. boditevcvetju
Nov 25, 2022
0
KDOR ZAVRAČA STRUPENA CEPIVA JE PSIHIČNI BOLNIK za prave psihopate Sem že napisal, da se bo pred temi globalističnimi norci potrebno braniti z vsemi sredstvi. Video: This vaccine news is insane, I mean crazy, I mean... | Redacted with Clayton Morris https://www.youtube.com/watch?v=YqCjLU_-zbs
Nov 25, 2022
0
SATANISTIČNA PSIHOPATSKA ELITA NAS VARUJE Z DIKTATURO PRED SVOBODO IN ZDRAVJEM ZDAJ WHO SIMBOL KONČNO RAZUMEMO - STRUPENA KAČA IN IGLA ZA CELOTNI SVET Pogodba Svetovne zdravstvene organizacije o pandemiji nas bo vse nadzorovala Video: The World Health Organization's pandemic treaty will control us all | Redacted with Clayton Morris https://www.youtube.com/watch?v=yCozSubmM5A
Nov 25, 2022
0
Gibanje OPS - Osveščeni Prebivalci Slovenije Dajmo vsi, ki smo že podpisali deliti to peticijo, zberimo 1/5 podpisov volilnih upravičencev, kar je referendumski kvorum in zmaga Zdaj je tudi jasno zakaj banke ukinjajo vse več bankomatov po Sloveniji. Že vedo, da se gotovini bliža konec pa ukinjajo nepotreben strošek, ki ga prinaša polnjenje, varovanje tega dela in servisiranje teh strojev. Dajmo, potrudimo se, da jim ta podli plan ne uspe. MI SMO TUKAJ DOMA, LJUDSTVO TUKAJ ODLOČA KAJ BO IN KAJ NE BO. LJUDSTVO NAJ POVE S KAKŠNIMI SREDSTVI IN NA KAKŠEN NAČIN BO IZMENJEVALO DOBRINE. ZDRUŽEN IN ENOTEN NAROD, NE BO NIKOLI PORAŽEN! DELI! POVEJ NAPREJ! Ekipa OPS
Nov 25, 2022
0
Uvedba kartic in bankomatov je bil mehki prehod v brezgotovinski svet nadzora. Vse delajo počasi desetletja s pomočjo propagande. Z lažno epidemijo so bili že napisi na blagajnah trgovin naj se ne plačuje z gotovino. Nimaš kam spokat, ker planirajo tudi zaplembo na računih s pomočjo digitalne mutacije kovida in Rusi so tudi okupirani. Digitalni denar je del digitalizacije s katero bo vse diktirano kaj smeš in kaj ne poleg popolnega nadzora. Najprej preko telefonov in potem čipov v telesu in to ni nič spornega. Omenjajo tudi časovno omejenost sredstev in v izmišljenih epidemijah lokacije kjer smeš uporabiti digitalni denar itd itd. Če ne boš priden ti denar izgine. Popolno zasužnjevanje ni nič sporno za žlehtne kot tudi ne umori s cepivi. Adijo pamet v novi normalnosti.
Nov 25, 2022
0
S to računico dobiš Nobelovo nagrado(naravno zdravje) S 50$ plačaš kosilo s sedmimi hodi od tega si lastnik najprej zagotovi dobiček potem plača surovine energijo kuharja natakarja čistilca računovodjo....digitalno! Od naštetega si vzame svoj delež država, banka, mafija za varovanje....digitalno, tudi marže!
Nov 25, 2022
1
Ta žleheten, sprašuješ, kaj je narobe z odpravo gotovine? Mogoče pa to, da bo na koncu vse v rokah bankirjev, ki že zdaj uničujejo svet. Zakaj bi morali povsod plačevati gotovino z bankovci namesto s kartico? - V žepu imam bankovec za 50 dolarjev. Grem v restavracijo in z njim plačam večerjo. Lastnik restavracije nato z bankovcem plača pranje perila. Lastnik pralnice nato z bankovcem plača frizerja. Frizer bo nato bankovec uporabil za nakupovanje. Po neomejenem številu plačil bo račun še vedno ostal 50 dolarjev, ki je izpolnil svoj namen za vse, ki so ga uporabili za plačilo, banka pa je od vsake opravljene gotovinske plačilne transakcije skočila na suho. - Če pa pridem v restavracijo in plačam digitalno - kartico, so bančne provizije za mojo plačilno transakcijo, zaračunane prodajalcu, 3 %, torej približno 1,50 USD, in tako bo provizija 1,50 USD za vsako nadaljnjo plačilno transakcijo ali lastnika re pralnice ali plačila lastnika pralnice, ali plačila frizerja itd...... Po 30 transakcijah bo torej začetnih 50 USD ostalo le 5 USD, preostalih 45 USD pa je zaradi vseh digitalnih transakcij in provizij postalo last banke.
Nov 25, 2022
0
Brez gotovinska banka? Ja kaj pa je tukaj sporno? Spokaj denarce pa v drugo banko hranilnico, morda v Rusko! Se bojim, da bo v vseh bankah tako. Se nam pa obeta čip v podlahti, ki bo opravljal vse bančne posle že samo z mislijo :-o
Nov 24, 2022
0
PSIHOPATSKI PEDOFILSKI GLOBALISTI PRIČAKOVANO VSILJUJEJO UKINITEV GOTOVINE SMO V PRAVI DIKTATURI PODPIŠITE PETICIJO IN PRISTOPITE V OSVOBODILNO Gibanje OPS Gibanje OPS (Osveščeni Prebivalci Slovenije) Očitno se barabinski načrt izvaja postopno, saj žabo se kuha počasi. Če bi vsi naenkrat uvedli brez gotovinsko plačevanje bi nastal šok in bi žaba skočila iz prevroče vode. Počasi pa se bo narod navadil na novo "normalnost". DELI! Zahtevajmo vpis pravice do uporabe FIZIČNEGA DENARJA v Ustavo RS! https://www.peticija.online/zahtevajmo_vpis_pravice_do_uporabe_fizinega_denarja_v_ustavo_rs?u=183902 Spoštovani, ena od ključnih potez globalistov v njihovi agendi VELIKEGA RESETA in ustvarjanje NOVEGA SVETOVNEGA REDA (NW0 2030) je tudi ukinitev gotovine in uvedba digitalne valute. Da bi tako spravili vse pod popolno digitalno kontrolo in na elektronski povodec. Upamo, da razumete kaj to pomeni. Ne boste mogli dati beraču, glasbeniku kovanca na ulici, babica ne bo mogla stisniti v ročico svojemu vnuku bankovec za rojstni dan, vse to kar pomeni danes poslovanje z gotovino bo moralo v pozabo. Nekako poseben občutek je, ko pri dobro sklenjem poslu preštejemo gotovino in jo z radostjo v srcu predamo za dobrino, ki nam go služila. Ali pa še boljši, ko gotovino prejmemo v roke, prejštejemo in štima. Vsi bomo pod nadzorom preko katerega se bo videlo koliko smo od koga prejeli, kam smo nakazali, kje smo kupovali in seveda vse skupaj bodo vezali na spremljanje našega obnašanja, lojalnosti do oblasti, ko bodo našo zmožnost kupivanja vedno lahko blikirali, če bomo karkoli naredili kar oblasti ne bo ustrezalo pa bo to lahko samo nek bagatelen prkršek. Zagotovo pa tudi ostali veste kaj bo digitalna valuta prinesla, ko bo samo še z njo možno plačevati. Zato predlagamo, da se pred to še eno norostjo globlalistov in njihovih hlapcev v tej državi, ki slepo in poslušno izvajajo njihove ukaze, da zahtevamo vpis pravice o uporabi fizičnega denarja v Ustavo RS. Vse skupaj pa bomo, ko dosežemo ponovno suverenost in neodvisnost kar je trajalo kratko takoj po vzpostavitvi nove države leta 1991, ko smo uvedli TOLAR, bomo uvedli ponovno svojo valuto. Naprimer KARANT ali SLOVEN. KARANT_200.jpgDelite to peticijo, da pokažemo z množičnostjo, da se mi ne gremo teh njihovih podlih načrtov. Vse bolj je očitno, da bomo morali iz tega norega vlaka izstopiti in si izboriti SVOBODO, SAMOSTOJNOST, NEODVISNOST IN ČLOVEKA VREDNO ŽIVLJENJE ZASE IN ZA VSE NASLEDNJE RODOVE. Predlog nove alineje v Ustavi RS in sicer v naslednjem obstoječem členu ali pa se naredi nov 6a člen: "6. člen Grb Slovenije ima obliko ščita. V sredini ščita je na modri podlagi lik Triglava v beli barvi, pod njim sta dve valoviti modri črti, ki ponazarjata morje in reke, nad njim pa so v obliki navzdol obrnjenega trikotnika razporejene tri zlate šesterokrake zvezde. Ščit je ob stranicah rdeče obrobljen. Grb se oblikuje po določenem geometrijskem in barvnem pravilu. Zastava Slovenije je belo-modro-rdeča slovenska narodna zastava z grbom Slovenije. Razmerje med širino in dolžino zastave je ena proti dve. Barve zastave gredo po vrstnem redu: bela, modra, rdeča. Vsaka barva zavzema po širini tretjino prostora zastave. Grb je v levem gornjem delu zastave tako, da sega z eno polovico v belo polje, z drugo pa v modro. Himna Slovenije je Zdravljica. Uporabo grba, zastave in himne ureja zakon." Uradna denarna valuta v Repubiliki Sloveniji je tista, ki jo državljanke in državljani sprejmejo z Zakonom o denarni valuti na referendumu. Vsi jo na ozemlju republike Slovenije uporabljajo v fizični ali elektronski obliki. Ali pa se vnese 6a. člen z enako vsebino. Prosimo, če o predlogu dodatka ali novega člena poveste svoje mnenje, podate morda drugačen predlog. ZDRUŽEN IN ENOTEN NAROD, NE BO NIKOLI PORAŽEN! Ekipa OPS p.s. Ko podpišete peticijo ne pozabite svoj podpis potrditi v sporočilu, ki ga dobite na vaš elektronski naslov.
Nov 24, 2022
0
Trump for prison. https://www.youtube.com/watch?v=w4WnTU3QvJg